Reittinsä ladanneet on saatu järjestykseen ja arvonta suoritettu. Voittajaksi saatiin Harry Paavola, onnittelut! Mukavasti tuli GPS-jälkiä palveluun hieman ehkä tällä kertaa sekavasta ratatarjonnasta huolimatta. Kiitos kaikille osallistuneille. Muistakaahan härveli jatkossakin.
Järjestävä seura Kymin Suunnistajat arpoi samalla omien tapahtumiensa toimihenkilöille kolme lahjakorttia. Voittajiksi seuloituivat Juho Kääriäinen, Katja Laitinen ja Anna Seppä. Onnittelut heillekin ja kiitos kaikille jotka mahdollistavat omalla panoksellaan Rannikkorastien järjestämisen.
Ottakaa yhteyttä Kimmoon sähköpostilla, whatsapilla tai soittamalla, niin saadaan lahjakortit toimitettua. Kannattaa toimia mielummin nopeasti, lahjakorteissa on valitettavasti voimassaoloaikaa vain 30.6.2026 saakka.
Yhteystiedot alla:
Kimmo Kääriäinen
0407001692
kimmo@kyminsuunnistajat.fi
Peippolan tunnelmiin voit vielä palata Munkkirastin videolla: https://www.youtube.com/watch?v=3S_HiFNzaIE

